We verschillen juist van elkaar om te
beseffen hoezeer we elkaar nodig hebben.
groep 1

We zijn vijf erkende bemiddelaars en twee kindercoachen met elk onze eigen expertise: gaande van juridisch tot pedagogisch, maatschappelijk tot psychologisch. Samen vormen we een enthousiast en vooruitstrevend team. Door continue scholing zijn we steeds op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen in het vakgebied van bemiddeling en coaching.

(Klik op de naam voor meer informatie.)

Reinhilde


Reinhilde Christis

+ (32) 478 27 57 51

reinhilde@consenti.be


Familiaal en sociaal bemiddelaar
Teamcoach
Coach +12
Loopbaancoach
Trainer

Hilde


Hilde Teppers

+ (32) 498 70 66 67

hilde@consenti.be


Familaal en sociaal bemiddelaar
Teamcoach
Trainer

Emmy


Emmy Hallaert

+ (32) 475 27 07 63

emmy@consenti.be


Advocaat
Familiaal en zakelijk bemiddelaar

Sofie


Sofie Henckens

+ (32) 472 69 03 77

sofie@consenti.be


Kindercoach
Trainer -12

Steffie


Steffie Clement

+ (32) 499 14 83 01

steffie@consenti.be


Familiaal en sociaal bemiddelaar
Auti-coach

Loes


Loes Heylen

+ (32) 486 34 33 53

loes@consenti.be


Kindercoach
HST-coach

Celine


+ (32) 484 73 36 43

celine@consenti.be

Familiaal bemiddelaar
Maatschappelijk werker
Trainer

Mobirise


Samenwerken

Heb je interesse om aan te sluiten bij ons

team?

Wij zoeken bemiddelaars en coachen in regio Antwerpen, Brabant.

Mobirise


Jouw foto?

Contacteer ons via

info@consenti.be



Mobirise

Samenwerking

Consenti werkt nauw samen met een aantal vakbekwame externen: een team van bemiddelaars in alle sectoren, psychotherapeut, logopedist, psycholoog, juridisch en financieel adviseur, notaris. Consenti informeert en/of verwijst door indien nodig.

Daarnaast werken we samen met loopbaancentrum Jobplezier. Voor de coachings die vallen onder loopbaanbegeleiding is de mogelijkheid tot aanvraag van loopbaancheques.

We bieden ook de mogelijkheid voor trainingen onder KMO-portefeuille in samenwerking met een opleidingscentrum.